محل تبلیغات شما
سلام  و عرض ارادت خدمت تمام کسانی که بهم سر میزنند

یه حدیثی هست از امام صادق فکر کنم که میگه با اغنیا نشست و برخواست نکنین

مقام معظم رهبری یه تفسیر جالبی دارن که میگه(البته من به زبون خودم نوشتم) ، یه وقتایی شما یه حدی از زندگی و معیشت داری مثلا خونه و ماشین معمولی  داری خدارو شکر میکنی نعمتهایی بهت داده، ولی وقتی میری خونه فردی که ثروتمنده ، خونه داره مثل قصر و ماشین خیلی گرون و انچنانی و زندگی مجللشو میبینی بخودت میگی عجب! پس من هیچی ندارم، خدا هیچی نداده به من، ودرنتیجه تحقیر میکنی اون نعمتی رو که داری، و نسبت به نعمتهایی که خدا داده بی اعتنا میشی، بقول شاعر چه داده اند به ما تا دوباره بستانند

و اینجاست که میگه شکر نعمت نعمتت افزون کند

کفرنعمت از کفت بیرون کن

تو این گرونیای این هفته که اعصاب همه رو خراب کرده بود، داشتم به این فکر میکردم که خدا چه نعمتایی بهم داده، 

پیشنها میکنم شماهم یه لیست بنویسید از داشته هاتون، وما مادی ها نه، حتی سلامتی، میدونین همین که میتونیم راه بریم، میتونیم نفس بکشیم، برای درک بیشترش بهتره بریم یه سر بیمارستان، قبرستون،  اسایشگاههای معلولین

نعمت پدر ومادر. خیلیارو میشناسم که حاضرن میلیون هاتومن بدن تادوباره پدرو مادرشون زنده بشن و درکنارشون باشن، اغوش مادر پر از حس عشقه، نگاه محبت امیز پدر تهه لذت دنیاست

داشتن دوست خوب  داشتن همسر خوب، داشتن بچه. کار،این که سالم باشی و بتونی هر غذایی بخوری، این که بتونی با همسرت قدم بزنی، این که ماهی یبار بری سینما

اینکه مسافرت بری، این که های زیادی هست   همین الان لیست چیزایی که تو یکسال اخیر خوشحالتون کرده و ازش لذت بردینو بنویسین

چه داده اند به ما تا دوباره بستانند

آویزون کرد به میخ

ما اهل کوفه هستیم

یه ,داده ,خونه ,میگه ,خدا ,پدر ,که میگه ,این که ,اند به ,به ما ,داده اند

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها